Žádná obyčejná Nuru: Můj kluzký zážitek v pražském salónu Candyshop

alt lis, 13 2023 No Ordinary Nuru: My Slip and Slide Experience at Candyshop Prague

Moje první návštěva

Můj první kontakt s Candyshop Praha byl zcela náhodný. Po náročném dni, kdy jsem si potřeboval odpočinout a zapomenout na starosti, jsem hledal nějakou formu relaxace. Paráda, nachází se v centru Prahy na Maiselově 12, tedy v srdci zlaté Prahy. Atmosféra místa mě okamžitě uchvátila. Prostředí bylo nádherně navrženo a velmi diskrétní.

Výběr masáží v Candyshop

Každý má své představy o tom, jak by měla vypadat perfektní masáž. Ať už jste zastáncem klasických masáží, nebo preferujete něco netradičního, v Candyshop na vás čeká široký výběr. Můžete si zvolit tělesnou masáž, tantrickou masáž, nuru masáž, masáž s dvěma dívkami nebo tzv. kočičí masáž, kde klientovi je dovoleno provést masérce orální sex. Každá z těchto masáží má svá unikátní pravidla a techniky, které vás dovedou k naprostému uvolnění a rozkoši.

O Nuru masáži

Tentokrát jsem se však rozhodl pro nuru masáž. Význam slova "nuru" pochází z japonského jazyka a znamená "kluzký" nebo "klouzavý". Nuru masáž je tedy extrémně kluzká a klouzavá záležitost. To je ale právě to, co dělá tento typ masáže tak jedinečným a osvobozujícím. Naše společná jízda s masérkou začala na speciálně upraveném latexovém prostěradle. Do detailu bych Vám popsal celou masáž, ale věřte mi - je to něco, co musíte zažít na vlastní kůži.

Selekce masérek

Ve Candyshop naleznete řadu krásných masérek, které jsou připraveny splnit vaše touhy. Ze zkušeností mohu říci, že jejich know-how, schopnosti a profesionální přístup jsou na nejvyšší úrovni. Na webu si můžete prohlédnout profil každé dívky a zjistit o ní něco málo. Ať už máte jakékoliv preference, jistě zde najdete svou ideální masérku.

Přívětivá atmosféra

Velkým plusem je přívětivá atmosféra, kterou vám Candyshop nabízí. Personál je velice milý a vstřícný a všechno je zde řešeno s maximální diskretností. Cítil jsem se jako ve svém vlastním malém ráji plném luxusu a pohodlí. Určitě se sem brzy vrátím pro další masáž.

Cenová politika

Masérky jsou zde profesionálky, což se samozřejmě odráží i v ceně. Nicméně, když zohledníte kvalitu služeb, kterou Candyshop nabízí, myslím, že stojí za to. Jsou zde různé balíčky, které si můžete vybrat podle svých preferencí a finančních možností. Můj tip je, že pokud máte v plánu masáže navštěvovat pravidelně, je finančně výhodné pořídit si některý z delších balíčků.

Závěrečné myšlenky

Můj zážitek z nuru masáže v Candyshop byl běžným dílem mého života, který jsem si opravdu užil. Uvolněný, znovu oživený a znovu nabuděný energií na další výzvy, které mi přinese život. Určitě doporučuji Candyshop každému, kdo hledá formu relaxace a zároveň si chce zažít něco výjimečného.