Překvapte svého partnera masáží s líbáním

alt zář, 15 2023

Masírujte ho jako profesíonal

Nevím jak vy, ale já miluji, když můj Radim přijde domů po náročném dni a já ho mohu překvapit. A jedním z nejlepších způsobů, jak ho dostat do parády (a nejen ho), je dobrá masáž. Ale ne ledajaká masáž, ale taková, která je spojena s líbání. Představte si to, oba dva jste unavení, možná jste trochu v hádce kvůli Míše, naše kočce, která převrhla květináč, ale pak váš partner položí ruce na vaše ramena a začne vás pomalu masírovat. A pak přichází líbání a všechno je rázem lepší. Zní to dobře, že? No, pojďme se podívat, jak na to.

Relaxace je klíčová

Než začnete, je důležité se ujistit, že je oba dva pohodlné. Není nic horšího než shon a stresem naplněná masáž. Proto vytvořte relaxační atmosféru. Potemněte pokoj, zapalte vonné svíčky a pustěte relaxační hudbu. Pro mě je to vždycky klavírní hudba ale Radimu se libí zvuky přírody. Každý máme něco jiného. Hlavní je, aby vaše prostředí bylo přizpůsobeno celkové atmosféře masáže. Jinak řečeno, musíte vytvořit prostředí, které vás oba uklidní a umožní vám soustředit se na sebe a své tělo.

Technika masáže a líbání

Teď, když jste oba pohodlní a vaše prostředí je připraveno, je čas se naučit, jak správně masírovat a líbat. Nejdřív začněte s masáží. Začněte od ramen a krku a postupně se přesuněte na záda, paže a nohy. A co teď s líbáním? Když masírujete, začněte jemně líbat krk svého partnera a postupně se přesuňte na jejich tvář a nakonec na jejich rty. Líbání během masáže je skvělé, ale důležité je to nepřehánět. Měli byste se vždy soustředit na obě činnosti - masáž i líbání. Nemusíte být nejlepší v obou disciplínách, ale pokud se snažíte a opravdu o to stojíte, tak to bude za to stát.

Zkoušejte různé typy masáže a líbání

K dyž začnete, možná budete trochu nervózní, ale to je v pořádku. Je to nové, je to vzrušující a pravděpodobně to budete dělat poprvé. Ale nebojte se experimentovat. Zkuste různé typy masáže - shiatsu, švédskou masáž, hlubokou tkáňovou masáž a mnoho dalších. A u líbání to není jiné. Zkuste francouzské líbání, eskymácké líbání, líbání pavouka ze Spidermana a mnoho dalších. Experimentovat je zábava a můžete se překvapit, co vám bude vyhovovat.

Naše první pokusy byly vtipné a trochu trapné. Ale to je normální a je to taky součást zábavy. Vždycky si na to vzpomenu s úsměvem. Dokonce se mi jednou stalo, že jsem Radima tak dobře uvolnila, že usnul. Ale to je dobré znamení, že? To znamená, že jsem svou práci udělala dobře a že jsem ho dokázala dostatečně uvolnit.

Velkou roli může hrát i olej, který použijete pro masáž. Některé oleje mají relaxační účinky, jiné povzbuzující. Může vám pomoci také vůně. Jednou jsme s Radimem zkusili levandulový olej a bylo to úžasné. Levandule má relaxační účinky a po masáži jsme se cítili jako noví. Ach ano, a nesmím zapomenout na ručník. Nezapomínejte na něj! I tady platí zásada "nikdy toho není dost".

Tak a máme to za sebou. Myslím, že teď už víte vše, co potřebujete, abyste mohli svého partnera překvapit masáží s líbáním. Je to zábavné, je to intimní a je to úžasný způsob, jak se spojit s tím, koho milujete. Tak co na to říkáte? Vyzkoušíte to? Já myslím, že stojí za to. A nezapomeňte mi pak napsat, jak to bylo. Budu se těšit na vaše příběhy a zkušenosti. Až se zase uvidíme další týden na mém blogu. Hezký den a užívejte si se svým partnerem!