Nuru masáž v Praze: Zdravotní přínosy a výhody

alt srp, 7 2023

O čem je Nuru masáž

Začněme nejdříve s tím, co je Nuru masáž. Nuru je typ masáže, který pochází z Japonska a je známý svou jedinečnou metodou tření a klouzání tělem po těle, což je stimulující zážitek pro obě strany. Tato masáž využívá speciálního typu gelu z mořských řas, který je i při velké kluzkosti naprosto přírodní. A teď si asi říkáte, to je super, Václave, ale co to má pro zdravotní přínosy a proč bych si měl jít na Nuru masáž do Prahy? To je skvělá otázka a já se pokusím to vysvětlit v následujících odstavcích.

Výhody pro tělesné zdraví

První skupinou výhod jsou ty tělesné. Především se jedná o celkovou relaxaci a uvolnění napětí v těle. Během masáže se tělo postupně uvolňuje a svaly začínají povolovat. A to je pro naše tělo nesmírně důležité, protože žijeme v neustálém stresu a napětí, které naše tělo neustále zatěžuje. Druhou skupinou jsou zdravotní přínosy spojené s cirkulací krve a lymfy. Masáže obecně a Nuru masáž konkrétně aktivují krevní oběh, což pomáhá odplavovat toxiny z těla a zvyšuje například účinnost imunitního systému. Což je v dnešní době rozhodně velmi potřebné.

Výhody pro duševní zdraví

Dále bych se chtěl věnovat duševním přínosům Nuru masáže. Tak jako tělo, i naše mysl je neustále v pohotovosti a pod tlakem. Stres a úzkost mají v našem životě velké místo, ať už nám to připadá spravedlivé, nebo ne. A právě tady nám může Nuru masáž pomoci. Říká se, že Nuru masáž je vlastně jakýsi typ meditace. A v čem je meditace dobrá? Především v tom, že vás vytrhne z běžné rutiny a donutí se na chvíli zastavit a soustředit na sebe, na své tělo, na své pocity. A to může být nesmírně uvolňující a může vám přinést nový pohled na svět.

Osobní zkušenost s Nuru masáží

Teď se dozvíte zážitek přímo z první ruky. Ano, přiznám se, i já jsem navštívil Nuru masáž v Praze. Měl jsem to štěstí, že mi ji věnovala moje milovaná manželka Jana jako překvapení k výročí. A musím říci, že to byl jedinečný zážitek. Patřím mezi lidi, kteří si masáže užívají a Nuru masáž byla zcela unikátní zkušeností. Vše bylo dokonale připravené, od přívětivého prostředí přes kvalitu gelu a mimořádnou péči masérky. Nuru masáž v Praze pro mě představuje relaxaci, klid a mír, o kterých se mi předtím jen snilo.

Tipy a triky pro vaši první Nuru masáž

Rád bych vám také poskytnul několik tipů a triků pro vaši první Nuru masáž. Především, nechte všechny obavy a předsudky za dveřmi. Nuru masáž je bezpečný a příjemný zážitek. Nezapomeňte se před masáží sprchovat a odstranit z těla všechny nečistoty a pot. Masérka si to určitě ocení a vy si také lépe užijete kluzkost gelu. Dále si během masáže buďte vědomi svého dechu. Hluboké dýchání může pomoci dalšímu uvolnění a je dobré si ho vědomě praktikovat. Na závěr bych chtěl říci, že Nuru masáž nejde o sex. Jde o relaxaci, uvolnění a o dokonalý spoj těla a mysli. Tak si to užijte.

Najít správné místo pro Nuru masáž v Praze

Pokud jste po přečtení tohoto článku zvědaví a chtěli byste Nuru masáž vyzkoušet, musíte si vybrat vhodné místo. Za prvé, vyhněte se nekalým podnikům. I když se může zdát, že jsou levnější, nemusí splňovat hygienické normy a kvalita služeb může být špatná. Za druhé, rozhodněte se, co přesně od masáže očekáváte. Jde vám o masážní zážitek nebo o něco víc? Pro každý scénář existuje správné místo. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se ozvat a já se vám pokusím poradit.