Masáž lávovými kameny v Praze: Proč je tak oblíbená?

alt zář, 20 2023 Masáž lávovými kameny v Praze: Proč je tak oblíbená?

Čarokrásný svět horkých kamenů

Se otevřeným srdcem vám jdu představit jeden z mých nejoblíbenějších způsobů odreagování - masáž lávovými kameny. Ač to může znít divně, nic není úžasnější než pocit teplého kamene, klouzajícího po vaší kůži. Zamýšlíte-li se nad tím, jak je tohle možné, já jsem tady, abych vám všechno vysvětlila a nakonec snad třeba i přesvědčila.

Výhody lávových kamenů a rozdíly mezi masážemi

Jediná masáž zdaleka není jako druhá. A masáž lávovými kameny je dokonale unikátní zážitek! Je to kombinace teploty, váhy a tlaku kamenů, které vyvolávají hlubokou relaxaci a uvolnění svalů. Ale jak jsem řekla, ne každý kámen je stejný.

Jak se tento typ masáže objevil?

Masáž lávovými kameny se stala populární teprve posledních pár let. Pochází však z dávných časů a byla součástí rituálů a léčebných praktik. Méně známé je,že tento typ masáže vznikl před mnoha stoletími u obyvatel havajských ostrovů a od té doby se jeho popularita šíří po celém světě.

Jak probíhá masáž lávovými kameny

Když přijdete na masáž lávovými kameny, můžete očekávat, že budete ležet pohodlně na masážním stole. Měl by vás pohladit teplý esenciální olej, rozetřený po celém těle. Pak terapeut umístí horké kameny na specifické body na těle. Po celou dobu jsem potlačovala znepokojený smích - co by na to řekl můj Vojtěch!

Proč je masáž lávovými kameny tak oblíbená

Masáž lávovými kameny se stala nesmírně oblíbenou a není divu, proč. Tato technika, která kombinuje teplotu, tlak a klidný pohyb, vytváří pocit hluboké relaxace. Různé kombinace těchto tří prvků pak dodávají masáži jeho jedinečný charakter. Terapeutické účinky jsou dokonce vědecky potvrzeny. Geniální, že?

Závěrem o masáži lávovými kameny

Jediným úskalím může být cena, která je obvykle o něco vyšší než u klasické masáže. Ale pokud si dopřejete masáž jen jednou za čas jako své malé potěšení, pak si myslím, že stojí za to si tuhle luxusní zkušenost dopřát. Ať už jste z Prahy, Brna, Ostravy, či kutíte kouty našeho kraje, dopřejte si tento skvělý zážitek. Proč byste to nedělali? Život je krásný, užívejte si ho!