Jak nuru masáž může zlepšit váš intimní život

alt zář, 13 2023

Průběh nuru masáže

Potom co jsem popsal, co vlastně nuru masáž je, měl bych vám říct o tom, jak průběh takové masáže vypadá. Tahle část je naprosto zásadní, protože právě průběh masáže může napovědět, jaké benefity může tato technika přinést do vašeho intimního života.

Vy a váš partner byste měli být úplně nazí. To je totiž jedinečná příležitost, jak se navzájem poznat, úplně odhalení všem pokoušením tabu a s představou, že přijde moment, kdy budete moci zažít naprostou extázi. Masážní místnost by měla být teplá, abyste nedostali zimnici a plně se mohli soustředit na své tělo a smysly. Musíte být maximálně pohodlní a uvolnění, proto většinou masáž začíná v relaxační lázni, kde si můžete dopřát skleničku vína a naladit se na pravou vlnu.

Základní techniky nuru masáže

Tahle masáž není jen o tom, že budete na sobě klouzat. Ano, to je základní prvek, ale jak jsem již zmínil, nuru masáž je o intimnosti, důvěře a vzájemné lásce. Je potřeba umět správně využívat celé své tělo, a já vám teď některé techniky přiblížím.

Jako první je potřeba se připravit na to, že budete o sobě skutečně klouzat. To znamená, že musíte oplývat silou, gramotně se hýbat a nebát se pohybů, které vám můžou připadat neobvyklé. Je to také o tom se cítit sexy, cítit, jak vaše tělo klouže po těle partnera. Já sám jsem vlastně objevil nové způsoby pohybu, když jsem se poprvé snažil nuru masáž vyzkoušet.

Přínosy nuru masáže do vašeho intimního života

Jak už jsem zmínil, nuru masáž může výrazně zlepšit vaši intimní stránku života. Mohlo by se zdát, že jde jen o to, co v posteli prožíváte při sexu, ale je toho mnohem víc. Třeba jak se k sobě chováte, jak o sobě mluvíte, jak se k sobě dotýkáte nebo jak se k sobě stavíte psychicky.

Začnu tedy benefity, které vás čekají při pravidelném provozování nuru masáže. Především je to zlepšení fyzického zdraví. Svaly jsou aktivněji využívány, takže se zlepšuje jejich pružnost a vytrvalost. Následně dochází k uvolnění napětí a k obecnému pocitu relaxace. Což ruku v ruce jdou s lepším spánkem a celkovým zvládáním stresu.

Překážky a nedostatky nuru masáže

Musím uznat, že každá věc má svou temnou stránku, a nuru masáž není výjimkou. Musíte být připraveni na to, že vše nebude vždy hladké a příjemné, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Především musíte počítat s tím, že nuru masáž není pro každého. Některí lidé se mohou cítit nepohodlně při myšlence na to, že mají být úplně nazí před jiným člověkem, jiným může vadit pocit klouzavosti na těle nebo prostě fakt, že nuru masáž je velmi intimní.

Přivést nuru masáž do svého intimního života

Na závěr bych chtěl říct, že pokud jste ochotni nuru masáž zkusit, neváhejte. Může to být fantastický zážitek, který vám prohloubí intimní stránku vztahu a poskytne vám nový pohled na své tělo i tělo svého partnera.

Pokud jste dočetli až sem, gratuluji vám. Jste o krok blíž k tomu, abyste zvládli nuru masáž a vylepšili tak svůj intimní život. Je to otázka odvahy a otevřenosti. Takže co když začít právě teď, co myslíte? Vyzkoušejte nuru masáž a uvidíte, jaké překvapení vám přinese. Těším se na vaše zkušenosti.