BDSM masáž: Jak ji provádět s ohledem na soukromí

alt čec, 31 2023

Úvod do světa BDSM masáže

Nyní, než se sami ponoříme do tohoto vzrušujícího světa, musíme si vysvětlit, co to vlastně BDSM masáž znamená. Zkratka BDSM je sice vyhlášená, ale co vlastně znamená? Stojí za Bondáž, Dominanci, Sadizmus a Masochizmus. Ale nebojte, masáž z toho nedělá něco, co by potřebovalo signalizovat zachování bezpečnosti na pracovišti, je to přesně naopak, je to hravý a intimní projev sebe sama a svých touha. Ale samozřejmě, pro ty z nás, kteří jsou bázliví ji zahrnout do své sestavy, je důležité chápat, jak ji provádět s ohledem na soukromí.

O basicích BDSM

Ale jakmile chápete, co BDSM znamená, je to docela jednoduché. Nejdříve, bondage znamená uvázání nebo sevření. To může zahrnovat lano, pouta nebo cokoliv jiného, co by mohlo omezit pohyb. Dominance znamená mít kontrolu nad druhou osobou. Znovu, to může znamenat fyzickou kontrolu, ale také může znamenat psychologickou kontrolu. Sadizmus a masochizmus se týkají získávání potěšení z bolesti... obě tělesné a duševní. Ale opět, to neznamená, že musíte být sadistický nebo masochistický, aby jste se zařadili do BDSM komunity. Mnoho lidí, kteří se zapojili do BDSM, zjistili, že tato forma intimity je pro ně velmi osvobozující a účinný způsob, jak prozkoumat své sexuality.

Pravidla BDSM

Nicméně, je velmi důležité mít na paměti, že BDSM zahrnuje souhlas. To znamená, že obě strany souhlasí s tím, co se stane. To je nezbytné pro bezpečnost a pohodu obou stran. Pokud se někdo necítí v pohodě s něčím, co se děje, měl by se cítit schopný to říci a to pak musí být respektován. Neměli bychom nikdy ztratit ze zřetele, že BDSM je o slasti a ne o násilí.

Výběr správných pomůcek

Jednou z nejdůležitějších částí BDSM masáže je výběr správných pomůcek. Klasickým příkladem je použití lana. Můžete si vybrat různé druhy lan, od širokých a měkkých až po ty ostřejší a pevnější. Další populární nástrojem je pouta. I zde máte na výběr z nepřeberného množství možností. Osobně mám velmi rád sametové pouta, ale na to, co je nejlepší pro vás, byste měli přijít sami.

Techniky a tipy

Nyní, když už máme všechny potřebné nástroje, můžeme se podívat na některé základní techniky. Základem BDSM masáže je vnímání těla, oční kontakt a důvěra. Existují různé techniky na to, jak využít svázaní k tomu, aby byl partner napjatý a otevřený pro nové zkušenosti. Zde se nebudu zabývat konkrétními technikami, ale uvědomte si, že je důležité mít na paměti partnerský souhlas.

Tvůrčí a bezpečné hraní

Svět BDSM je plný nekonečných možností a jde jen o to, najít to, co vás a vašeho partnera těší. Můžete experimentovat s různými hračkami, technikami, pozicemi a scénáři - hranice jsou opravdu jen ve vaší fantazii. Ale jakkoli divoký a tvořivý váš BDSM svět může být, pamatujte, že bezpečnost je vždy na prvním místě.

Příběh z mého života

Nedávno jsem se rozhodl, že se chci seznámit s BDSM komunitou. Tak jsem se připojil k skupině na sociálních sítích a začal chodit na pravidelná setkání. V jednu chvíli jsem se dostal do bodu, kdy jsem chtěl vědět více, chtěl jsem to zažít. A tak mě napadlo vyrazit na masáž. Pravda, bylo to zpočátku trochu nepříjemné, ale když jsem se uvolnil a nechal to na odborníka, byl to jedním z nejzajímavějších zážitků, které jsem kdy měl a rozhodně mi to změnilo názor na BDSM.

Závěrečné zamýšlení

BDSM masáž může být skvělým způsobem, jak prohloubit vztah, experimentovat s novými formami intimity nebo prostě uniknout z každodenního života. Ale je důležité si pamatovat, že to je jen jedna cesta k sebeobjevování a potěšení a není pro každého. Pokud se rozhodnete, že chcete vyzkoušet BDSM masáž, tak se ujistěte, že jste informovaní, připravení a vždy respektujete souhlas a pohodlí všech zúčastněných.