Podmínky používání služby

čec, 16 2023

Úvod

Vítejte na webové stránce Erotické Masáže Ondra Praha, která se specializuje na nabídku erotických masáží v Praze. Přístupem na webové stránky souhlasíte s těmito podmínkami služby. Provozovatel webové stránky si vyhrazuje právo kdykoliv tyto podmínky změnit, upravit nebo aktualizovat. Doporučujeme vám pravidelně kontrolovat tento dokument, abyste byli informování o všech změnách. Závaznost těchto podmínek platí pro všechny návštěvníky a uživatele stránky.

Využití obsahu a služeb

Obsah stránek je určen pouze pro dospělé a jeho využití je možné pouze v souladu s platnými zákony České republiky. Veškerý obsah a informace na stránkách mají pouze informativní charakter a provozovatel neručí za jejich správnost nebo úplnost. Uživatel souhlasí, že využívání služeb a obsahu webové stránky je na jeho vlastní riziko.

Ochrana soukromí

Webová stránka respektuje soukromí svých uživatelů. Veškeré osobní údaje shromážděné prostřednictvím webové stránky budou zpracovány v souladu s platnými zákony na ochranu osobních údajů. Provozovatel se zavazuje, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez výslovného souhlasu uživatele.

Závěrečná ustanovení

V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností týkajících se využívání webové stránky či jejích služeb je možné se obrátit na provozovatele na emailovou adresu [email protected]. Kontaktní údaje provozovatele jsou: Václav Šedivý, Masarykova 2, 602 00 Brno-Střed, Česká republika. Tímto způsobem můžete nastolit dotazy, připomínky nebo podat stížnost.