Ochrana osobních údajů

čec, 16 2023

Úvod

Erotické Masáže Ondra Praha se zavazuje chránit soukromí a osobní údaje svých klientů a návštěvníků webové stránky. V současné digitální době je ochrana osobních údajů na internetu prioritou a je naší povinností zajistit, aby byly informace, které získáváme od našich uživatelů, zpracovávány transparentně, zákonně a bezpečně. Tento dokument poskytuje podrobné informace o tom, jak s osobními údaji nakládáme, jaké údaje shromažďujeme a jak je můžete kontrolovat či upravovat.

Shromažďování a využití osobních údajů

Při poskytování našich služeb shromažďujeme různé typy informací, které mohou zahrnovat identifikační a kontaktní údaje, jako jsou jméno, e-mailová adresa, telefonní číslo či další údaje potřebné k poskytnutí našich služeb. Tyto informace jsou shromažďovány s vaším souhlasem a používány výhradně za účelem zlepšování našich služeb a komunikace s vámi.

Zpracování a ochrana osobních údajů

Veškeré osobní údaje zpracováváme v souladu s platnými právními předpisy České republiky a Evropské unie, zejména s Nařízením GDPR. Používáme různé bezpečnostní opatření, včetně šifrování a autentizačních nástrojů, pro ochranu a udržení bezpečnosti, integrity a dostupnosti vašich údajů.

Práva subjektu údajů

Jako subjekt údajů máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, právo na opravu, odstranění nebo omezení zpracování těchto údajů. Máte také právo nesouhlasit se zpracováním údajů či požádat o přenos údajů. Všechna tato práva můžete uplatnit kontaktováním majitele webu přes e-mail [email protected].

Kontaktní informace

Majitelem této webové stránky je Václav Šedivý, se sídlem Masarykova 2, 602 00 Brno-Střed, Česká republika. V případě jakýchkoli otázek či požadavků týkajících se ochrany osobních údajů můžete kontaktovat majitele prostřednictvím uvedené e-mailové adresy.